DF7-4RS/P-3.96
HiroseHirose
DF7-4RS/P-3.96 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF7-4RS/P-3.96
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RETAINER 4POS 3.96MM
Podatkovni listi: DF7-4RS/P-3.96.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF7-4RS/P-3.96
Številka dela DF7-4RS/P-3.96 Proizvajalec Hirose
Opis CONN RETAINER 4POS 3.96MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4205 pcs Podatkovni list DF7-4RS/P-3.96.pdf
Serija DF7 Druga imena *DF7-4RS/P-3.96
H2720
Število pozicij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Vrsta pripomočka Retainer Clip
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF7-5P-3.96DS
DF7-5P-3.96DS
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 5POS 3.96MM RT ANG T