DF80-40S-0.5V(51)
HiroseHirose
DF80-40S-0.5V(51) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF80-40S-0.5V(51)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 0.5MM 40POS AU SMD
Podatkovni listi: 1.DF80-40S-0.5V(51).pdf2.DF80-40S-0.5V(51).pdf3.DF80-40S-0.5V(51).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF80-40S-0.5V(51)
Številka dela DF80-40S-0.5V(51) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 0.5MM 40POS AU SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Serija DF80
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Višina izolacije 0.065" (1.65mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Solder Retention
Tip pritrjevanja Friction Lock natančen opis 40 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount Gold
Trenutna ocena 0.5A Vrsta kontakta Center Strip Contact
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post - Stik s fino debelino - post 1.97µin (0.050µm)
Končna debelina - parjenje 1.97µin (0.050µm) Stopite v stik - konec Gold
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF80-40S-0.5V(52)
DF80-40S-0.5V(52)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT 0.5MM 40POS AU SMD
Na zalogi: 37925 pcs
Prenesi: DF80-40S-0.5V(52).pdf
RFQ
DF80-40P-0.5SD(52)
DF80-40P-0.5SD(52)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG 0.5MM 40POS SHLD AU