DF81-30P-LCH
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF81-30P-LCH
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN LATCH FOR 30POS PLUG
Podatkovni listi: 1.DF81-30P-LCH.pdf2.DF81-30P-LCH.pdf3.DF81-30P-LCH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF81-30P-LCH
Številka dela DF81-30P-LCH Proizvajalec Hirose
Opis CONN LATCH FOR 30POS PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 490876 pcs Podatkovni list 1.DF81-30P-LCH.pdf2.DF81-30P-LCH.pdf3.DF81-30P-LCH.pdf
Serija DF81 Število pozicij 30
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lastnosti - Vrsta pripomočka Latch
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF80J-30S-0.5V(51)
DF80J-30S-0.5V(51)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT 30POS 0.5MM
Na zalogi: 40196 pcs
Prenesi: DF80J-30S-0.5V(51).pdf
RFQ
DF81-30P-0.4SD(51)
DF81-30P-0.4SD(51)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG 30POS 0.5MM
Na zalogi: 98088 pcs
Prenesi: DF81-30P-0.4SD(51).pdf
RFQ
DF81-30P-LCH(52)
DF81-30P-LCH(52)
Opis: CONN LATCH FOR 30POS PLUG
Prenesi: DF81-30P-LCH(52).pdf
DF81-30S-0.4H(51)
DF81-30S-0.4H(51)
Opis: CONN RECEPT 0.4MM SMD 30POS
Prenesi: DF81-30S-0.4H(51).pdf
DF80R12W2H3_B11
DF80R12W2H3_B11
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT MODULE VCES 1200V 160A