DF9-21S-1V(69)
HiroseHirose
DF9-21S-1V(69) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF9-21S-1V(69)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 21POS 1MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF9-21S-1V(69).pdf2.DF9-21S-1V(69).pdf3.DF9-21S-1V(69).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF9-21S-1V(69)
Številka dela DF9-21S-1V(69) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 21POS 1MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF9 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena H124705CT
Število vrstic 2 Število pozicij 21
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4.3mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm)
Lastnosti Board Guide, Solder Retention natančen opis 21 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 8.00µin (0.203µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF9-21S-1V(20)
DF9-21S-1V(20)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 21POS 1MM SMD TIN
Na zalogi: 4296 pcs
Prenesi: DF9-21S-1V(20).pdf
RFQ
DF9-23P-1V(32)
DF9-23P-1V(32)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Na zalogi: 98800 pcs
Prenesi: DF9-23P-1V(32).pdf
RFQ
DF9-21S-1V(54)
DF9-21S-1V(54)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 21POS 1MM SMD GOLD
Prenesi: DF9-21S-1V(54).pdf
DF9-23P-1V(69)
DF9-23P-1V(69)
Opis: CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD
Prenesi: DF9-23P-1V(69).pdf
DF9-21P-1V(69)
DF9-21P-1V(69)
Opis: CONN HEADER 21POS 1MM SMD GOLD