DF9-51S-1V(59)
HiroseHirose
DF9-51S-1V(59) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF9-51S-1V(59)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 51POS 1MM SMD GOLD
Podatkovni listi: DF9-51S-1V(59).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF9-51S-1V(59)
Številka dela DF9-51S-1V(59) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 51POS 1MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4089 pcs Podatkovni list DF9-51S-1V(59).pdf
Serija DF9 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena *DF9-51S-1V(59)
Q2111767A
Število vrstic 2 Število pozicij 51
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4.3mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
natančen opis 51 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF9-9P-1V(69)
DF9-9P-1V(69)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 9POS 1MM SMD GOLD
Na zalogi: 72770 pcs
Prenesi: DF9-9P-1V(69).pdf
RFQ
DF9-9S-1V(20)
DF9-9S-1V(20)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 9POS 1MM SMD TIN
Na zalogi: 5010 pcs
Prenesi: DF9-9S-1V(20).pdf
RFQ
DF9-51S-1V(69)
DF9-51S-1V(69)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 51POS 1MM SMD GOLD