DF9A-25S-1V(69)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF9A-25S-1V(69)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 25POS 1MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF9A-25S-1V(69).pdf2.DF9A-25S-1V(69).pdf3.DF9A-25S-1V(69).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF9A-25S-1V(69)
Številka dela DF9A-25S-1V(69) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 25POS 1MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF9 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena 540-0012-0-69 Število vrstic 2
Število pozicij 25 Število vodnikov 0.039" (1.00mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF9A-25S-1V(69)
Dolžina - objava (parjenje) 4.3mm Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm)
Lastnosti Board Guide Razširjen opis 25 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN RECEPT 25POS 1MM SMD GOLD Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Outer Shroud Contacts Premer kabla 8µin (0.20µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF9A-31S-1V(59)
DF9A-31S-1V(59)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 31 POS 1MM SMD GOLD
Na zalogi: 4246 pcs
Prenesi: DF9A-31S-1V(59).pdf
RFQ
DF9A-25S-1V(22)
DF9A-25S-1V(22)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN RECEPT 25POS 1MM SMD TIN