DF9B-15S-1V(61)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF9B-15S-1V(61)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 15POS 1MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF9B-15S-1V(61).pdf2.DF9B-15S-1V(61).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF9B-15S-1V(61)
Številka dela DF9B-15S-1V(61) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 15POS 1MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65875 pcs Podatkovni list 1.DF9B-15S-1V(61).pdf2.DF9B-15S-1V(61).pdf
Serija DF9 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena 540-0128-4-61 Število vrstic 2
Število pozicij 15 Število vodnikov 0.039" (1.00mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF9B-15S-1V(61)
Dolžina - objava (parjenje) 4.3mm Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm)
Lastnosti Solder Retention Razširjen opis 15 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN RECEPT 15POS 1MM SMD GOLD Stopite v stik s finišno debelino Gold