DF9B-21S-1V(20)
HiroseHirose
DF9B-21S-1V(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF9B-21S-1V(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 21POS 1MM SMD TIN
Podatkovni listi: DF9B-21S-1V(20).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF9B-21S-1V(20)
Številka dela DF9B-21S-1V(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 21POS 1MM SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5328 pcs Podatkovni list DF9B-21S-1V(20).pdf
Serija DF9 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena *DF9B-21S-1V(20)
H1659
Število vrstic 2 Število pozicij 21
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4.3mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 21 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Tin Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Tin Vrsta priključka Receptacle, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF9B-23P-1V(22)
DF9B-23P-1V(22)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Na zalogi: 5203 pcs
Prenesi: DF9B-23P-1V(22).pdf
RFQ
DF9B-21P-1V(20)
DF9B-21P-1V(20)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 21POS 1MM SMD TIN
Na zalogi: 4447 pcs
Prenesi: DF9B-21P-1V(20).pdf
RFQ
DF9B-21P-1V(69)
DF9B-21P-1V(69)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 21POS 1MM SMD GOLD
Prenesi: DF9B-21P-1V(69).pdf
DF9B-19S-1V(69)
DF9B-19S-1V(69)
Opis: CONN RECEPT 19POS 1MM SMD GOLD
Prenesi: DF9B-19S-1V(69).pdf
DF9B-21S-1V(32)
DF9B-21S-1V(32)
Opis: CONN RECEPT 21POS 1MM SMD TIN