DF9C-41P-1V(22)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF9C-41P-1V(22)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN
Podatkovni listi: 1.DF9C-41P-1V(22).pdf2.DF9C-41P-1V(22).pdf3.DF9C-41P-1V(22).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF9C-41P-1V(22)
Številka dela DF9C-41P-1V(22) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF9 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena 540-0225-0-22 Število vrstic 2
Število pozicij 41 Število vodnikov 0.039" (1.00mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF9C-41P-1V(22)
Dolžina - objava (parjenje) 4.3mm Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm)
Lastnosti - Razširjen opis 41 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin
Opis CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN Stopite v stik s finišno debelino Tin