DX-36S-DC2(50)
HiroseHirose
DX-36S-DC2(50) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DX-36S-DC2(50)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka DUST COVER
Podatkovni listi: DX-36S-DC2(50).pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DX-36S-DC2(50)
Številka dela DX-36S-DC2(50) Proizvajalec Hirose
Opis DUST COVER Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 87628 pcs Podatkovni list DX-36S-DC2(50).pdf
Serija * Druga imena 230-0105-7-50
DX-36S-DC2(50)-ND
H123256
natančen opis Connector For
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DX-28-DC
DX-28-DC
Proizvajalci: Hirose
Opis: DUST COVER
Na zalogi: 58072 pcs
Prenesi: DX-28-DC.pdf
RFQ
DX-50-DC
DX-50-DC
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HOOD 50PIN
Na zalogi: 66127 pcs
Prenesi: DX-50-DC.pdf
RFQ
DX-36-DC
DX-36-DC
Opis: CONN HOOD 36PIN
Prenesi: DX-36-DC.pdf
DX-50-CV4
DX-50-CV4
Opis: BACKSHELL 50POS
Prenesi: DX-50-CV4.pdf
DX-28-CV1
DX-28-CV1
Opis: HOOD
Prenesi: DX-28-CV1.pdf
DX-50-CV3
DX-50-CV3
Opis: CONN HOOD 50PIN
Prenesi: DX-50-CV3.pdf
DX-36-CV1
DX-36-CV1
Opis: CONN HOOD 36PIN
Prenesi: DX-36-CV1.pdf
DX-50-CV1
DX-50-CV1
Prenesi: DX-50-CV1.pdf
DX-36-CV4
DX-36-CV4
Opis: BACKSHELL 36POS
Prenesi: DX-36-CV4.pdf
DX-50-CV
DX-50-CV
Prenesi: DX-50-CV.pdf
DX-36-CV
DX-36-CV
Prenesi: DX-36-CV.pdf
DX-50S-DC2(50)
DX-50S-DC2(50)
Opis: DUST COVER
Prenesi: DX-50S-DC2(50).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika