FH12-16S-0.5SH(55)
HiroseHirose
FH12-16S-0.5SH(55) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12-16S-0.5SH(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH12-16S-0.5SH(55).pdf2.FH12-16S-0.5SH(55).pdf3.FH12-16S-0.5SH(55).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH12-16S-0.5SH(55)
Številka dela FH12-16S-0.5SH(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena *FH12-16S-0.5SH(55)
HFJ116CT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 16
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 16 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom Tip konca kabla Straight
Material aktuatorja Polyphenylene Sulfide (PPS) Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH12-16S-0.5SH(1)(98)
FH12-16S-0.5SH(1)(98)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 52743 pcs
Prenesi: FH12-16S-0.5SH(1)(98).pdf
RFQ
FH12-16S-0.5SH
FH12-16S-0.5SH
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 5870 pcs
Prenesi: FH12-16S-0.5SH.pdf
RFQ
FH12-16S-0.5SH(54)
FH12-16S-0.5SH(54)