FH12-24S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-24S-0.5SH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12-24S-0.5SH
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH12-24S-0.5SH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FH12-24S-0.5SH
Številka dela FH12-24S-0.5SH Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5983 pcs Podatkovni list FH12-24S-0.5SH.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena *FH12-24S-0.5SH
FH12-24S-0.5SHCT
FH1224S05SH
HFJ24CT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 24
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 24 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Tin-Lead Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom
Tip konca kabla Straight Material aktuatorja Polyphenylene Sulfide (PPS)
Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH12-24(11)SA-1SH(1)(98)
FH12-24(11)SA-1SH(1)(98)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 24POS 1.00MM R/A
Na zalogi: 73383 pcs
Prenesi: FH12-24(11)SA-1SH(1)(98).pdf
RFQ
FH12-24S-0.5SH(1)(98)
FH12-24S-0.5SH(1)(98)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 44188 pcs
Prenesi: FH12-24S-0.5SH(1)(98).pdf
RFQ
FH12-24S-0.5SH(54)
FH12-24S-0.5SH(54)
Prenesi: FH12-24S-0.5SH(54).pdf
FH12-24S-0.5SH(55)
FH12-24S-0.5SH(55)
Prenesi: FH12-24S-0.5SH(55).pdf
FH12-24S-0.5SV(55)
FH12-24S-0.5SV(55)
Opis: CONN FFC VERT 24POS 0.50MM SMD
Prenesi: FH12-24S-0.5SV(55).pdf
FH12-24S-0.5SV
FH12-24S-0.5SV
Prenesi: FH12-24S-0.5SV.pdf
FH12-22S-1SH(55)
FH12-22S-1SH(55)
Opis: CONN FFC BOTTOM 22POS 1.00MM R/A
Prenesi: FH12-22S-1SH(55).pdf
FH12-24(11)SA-1SH(55)
FH12-24(11)SA-1SH(55)
Prenesi: FH12-24(11)SA-1SH(55).pdf
FH12-24S-0.5SV(1)(98)
FH12-24S-0.5SV(1)(98)
Prenesi: FH12-24S-0.5SV(1)(98).pdf
FH12-22S-1SV
FH12-22S-1SV
Opis: CONN FFC FPC VERT 22POS 1MM SMD
Prenesi: FH12-22S-1SV.pdf
FH12-22S-1SV(55)
FH12-22S-1SV(55)