FH12-33S-0.5SH(57)
HiroseHirose
FH12-33S-0.5SH(57) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12-33S-0.5SH(57)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 33POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH12-33S-0.5SH(57).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH12-33S-0.5SH(57)
Številka dela FH12-33S-0.5SH(57) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 33POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59279 pcs Podatkovni list FH12-33S-0.5SH(57).pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 586-0520-8-57
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 33
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 33 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom Tip konca kabla Straight
Material aktuatorja Polyphenylene Sulfide (PPS) Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH12-33S-0.5SV(55)
FH12-33S-0.5SV(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC VERT 33POS 0.50MM SMD
Na zalogi: 4219 pcs
Prenesi: FH12-33S-0.5SV(55).pdf
RFQ
FH12-33S-0.5SVA(98)
FH12-33S-0.5SVA(98)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC VERT 33POS SMD AU
Na zalogi: 4166 pcs
Prenesi: FH12-33S-0.5SVA(98).pdf
RFQ
FH12-33S-0.5SV(1)(98)
FH12-33S-0.5SV(1)(98)
Prenesi: FH12-33S-0.5SV(1)(98).pdf
FH12-33S-0.5SH
FH12-33S-0.5SH
Opis: CONN FFC BOTTOM 33POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH12-33S-0.5SH.pdf
FH12-33S-0.5SH(54)
FH12-33S-0.5SH(54)