FH12-35S-0.5SH(55)
HiroseHirose
FH12-35S-0.5SH(55) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12-35S-0.5SH(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 35POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH12-35S-0.5SH(55).pdf2.FH12-35S-0.5SH(55).pdf3.FH12-35S-0.5SH(55).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH12-35S-0.5SH(55)
Številka dela FH12-35S-0.5SH(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 35POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Original-Reel® Druga imena H124616DKR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 35
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 35 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom Tip konca kabla Straight
Material aktuatorja Polyphenylene Sulfide (PPS) Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH12-34S-0.5SVA(98)
FH12-34S-0.5SVA(98)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC VERT 34POS SMD AU
Na zalogi: 4827 pcs
Prenesi: FH12-34S-0.5SVA(98).pdf
RFQ
FH12-35S-0.5SH(54)
FH12-35S-0.5SH(54)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 35POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 58935 pcs
Prenesi: FH12-35S-0.5SH(54).pdf
RFQ
FH12-36S-0.5SV
FH12-36S-0.5SV
Opis: CONN FFC VERT 36POS 0.50MM SMD
Prenesi: FH12-36S-0.5SV.pdf
FH12-36S-0.5SH(1)(98)
FH12-36S-0.5SH(1)(98)
Opis: CONN FFC BOTTOM 36POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH12-36S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-36S-0.5SH
FH12-36S-0.5SH
Prenesi: FH12-36S-0.5SH.pdf
FH12-36S-0.5SV(1)(98)
FH12-36S-0.5SV(1)(98)
Prenesi: FH12-36S-0.5SV(1)(98).pdf
FH12-36S-0.5SH(55)
FH12-36S-0.5SH(55)
Prenesi: FH12-36S-0.5SH(55).pdf
FH12-35S-0.5SH(1)(98)
FH12-35S-0.5SH(1)(98)
Prenesi: FH12-35S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-34S-0.5SV(55)
FH12-34S-0.5SV(55)
Opis: CONN FFC VERT 34POS 0.50MM SMD