FH12-40S-0.5SVA(98)
FH12-40S-0.5SVA(98)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC VERT 40POS SMD AU
Na zalogi: 5873 pcs
Prenesi: FH12-40S-0.5SVA(98).pdf
RFQ
FH12-45S-0.5SH
FH12-45S-0.5SH
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 4884 pcs
Prenesi: FH12-45S-0.5SH.pdf
RFQ
FH12-40S-0.5SVA(55)
FH12-40S-0.5SVA(55)
Opis: CONN FFC VERT 40POS 0.50MM SMD
Prenesi: FH12-40S-0.5SVA(55).pdf
FH12-40S-0.5SV(55)
FH12-40S-0.5SV(55)
Prenesi: FH12-40S-0.5SV(55).pdf
Opis: CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH12-40S-0.5SH.pdf
FH12-40(19)SA-1SH(55)
FH12-40(19)SA-1SH(55)
Opis: CONN FFC BOTTOM 40POS 1.00MM R/A
Prenesi: FH12-40(19)SA-1SH(55).pdf
FH12-40S-0.5SH(54)
FH12-40S-0.5SH(54)
Prenesi: FH12-40S-0.5SH(54).pdf
FH12-40S-0.5SVA(54)
FH12-40S-0.5SVA(54)
Prenesi: FH12-40S-0.5SVA(54).pdf
FH12-40S-0.5SH(1)(98)
FH12-40S-0.5SH(1)(98)
Prenesi: FH12-40S-0.5SH(1)(98).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika