FH12-53S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-53S-0.5SH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12-53S-0.5SH
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 53POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH12-53S-0.5SH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FH12-53S-0.5SH
Številka dela FH12-53S-0.5SH Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 53POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5727 pcs Podatkovni list FH12-53S-0.5SH.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena HFJ53TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 53
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 53 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Tin-Lead Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom
Tip konca kabla Straight Material aktuatorja Polyphenylene Sulfide (PPS)
Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH12-50S-0.5SVA(55)
FH12-50S-0.5SVA(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC VERT 50POS 0.50MM SMD
Na zalogi: 57196 pcs
Prenesi: FH12-50S-0.5SVA(55).pdf
RFQ
FH12-5S-1SH(55)
FH12-5S-1SH(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 5POS 1.00MM R/A
Na zalogi: 130175 pcs
Prenesi: FH12-5S-1SH(55).pdf
RFQ
FH12-53S-0.5SH(54)
FH12-53S-0.5SH(54)
Opis: CONN FFC BOTTOM 53POS 0.50MM R/A