FH12F-25S-0.5SH(55)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12F-25S-0.5SH(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 25POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH12F-25S-0.5SH(55).pdf2.FH12F-25S-0.5SH(55).pdf3.FH12F-25S-0.5SH(55).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH12F-25S-0.5SH(55)
Številka dela FH12F-25S-0.5SH(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 25POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 586-0733-9-55
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 25
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.18mm natančen opis 25 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze