FH12F-34S-0.5SH(55)
pregled izdelka
Številka dela: FH12F-34S-0.5SH(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 34POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH12F-34S-0.5SH(55).pdf2.FH12F-34S-0.5SH(55).pdf3.FH12F-34S-0.5SH(55).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH12F-34S-0.5SH(55)
Številka dela FH12F-34S-0.5SH(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 34POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 34 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.18mm
natančen opis 34 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom
Tip konca kabla Straight Material aktuatorja Polyphenylene Sulfide (PPS)
Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH12F-34S-0.5SH
FH12F-34S-0.5SH
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 34POS 0.50MM R/A