FH16P-64S-0.5SHW(05)
HiroseHirose
FH16P-64S-0.5SHW(05) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH16P-64S-0.5SHW(05)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 64POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH16P-64S-0.5SHW(05).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH16P-64S-0.5SHW(05)
Številka dela FH16P-64S-0.5SHW(05) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC BOTTOM 64POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5499 pcs Podatkovni list FH16P-64S-0.5SHW(05).pdf
Voltage Rating 60V Prekinitev Solder
Serija FH16 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena HFP164TR
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število pozicij 64
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Polyamide (PA), Nylon Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.118" (3.00mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Pick and Place Cap, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 64 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.4A