FH19D-7S-0.5SH
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH19D-7S-0.5SH
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC/FFC 7POS 0.50MM
Podatkovni listi: 1.FH19D-7S-0.5SH.pdf2.FH19D-7S-0.5SH.pdf3.FH19D-7S-0.5SH.pdf4.FH19D-7S-0.5SH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH19D-7S-0.5SH
Številka dela FH19D-7S-0.5SH Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC/FFC 7POS 0.50MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev -
Serija FH19 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-2500-3-00
delovna temperatura - Število pozicij 7
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material -
Barva ohišja - Višina nad ploščo -
Flat Flex Type - Lastnosti -
FFC, FCB Debelina - natančen opis 7 Position Connector 0.020" (0.50mm)