FH19SC-15S-0.5SH(09)
HiroseHirose
FH19SC-15S-0.5SH(09) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH19SC-15S-0.5SH(09)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 15POS 0.50MM R/A
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH19SC-15S-0.5SH(09)
Številka dela FH19SC-15S-0.5SH(09) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 15POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH19SC Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Original-Reel® Druga imena H125831DKR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 15
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.037" (0.95mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 15 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze