FH19SDJ-10S-0.5SH
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH19SDJ-10S-0.5SH
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC 10POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH19SDJ-10S-0.5SH.pdf2.FH19SDJ-10S-0.5SH.pdf3.FH19SDJ-10S-0.5SH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH19SDJ-10S-0.5SH
Številka dela FH19SDJ-10S-0.5SH Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC 10POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev -
Serija FH19 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-2603-6-00
delovna temperatura - Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material -
Barva ohišja - Višina nad ploščo -
Flat Flex Type - Lastnosti -
FFC, FCB Debelina - natančen opis 10 Position Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle