FH21-20S-1DSA
HiroseHirose
FH21-20S-1DSA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH21-20S-1DSA
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM PCB
Podatkovni listi: FH21-20S-1DSA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FH21-20S-1DSA
Številka dela FH21-20S-1DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM PCB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5361 pcs Podatkovni list FH21-20S-1DSA.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Kinked Pin
Serija FH21 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *FH21-20S-1DSA
HFF20T
delovna temperatura -30°C ~ 70°C Število pozicij 20
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Barva ohišja Black
Višina nad ploščo 0.228" (5.80mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Low Insertion Force (LIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Through Hole Trenutna ocena 0.5A