FH28-40S-0.5SH(10)
HiroseHirose
FH28-40S-0.5SH(10) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH28-40S-0.5SH(10)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH28-40S-0.5SH(10).pdf2.FH28-40S-0.5SH(10).pdf3.FH28-40S-0.5SH(10).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH28-40S-0.5SH(10)
Številka dela FH28-40S-0.5SH(10) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH28 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 586-1803-8-10
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Rotary Lock
Barva ohišja Gray Višina nad ploščo 0.100" (2.54mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 40 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom Tip konca kabla Tabbed
Material aktuatorja Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Barva aktuatorja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH28-45S-0.5SH(05)
FH28-45S-0.5SH(05)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 107836 pcs
Prenesi: FH28-45S-0.5SH(05).pdf
RFQ
FH28-40(20)SB-1SH(11)
FH28-40(20)SB-1SH(11)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC BOTTOM 40POS 1.00MM R/A
Na zalogi: 84126 pcs
Prenesi: FH28-40(20)SB-1SH(11).pdf
RFQ
FH28-40S-0.5SH(98)
FH28-40S-0.5SH(98)
Opis: CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH28-40S-0.5SH(98).pdf
Opis: CONN FFC BOTTOM 50POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH28-50S-0.5SH(05).pdf
FH28-45S-0.5SH(98)
FH28-45S-0.5SH(98)
Prenesi: FH28-45S-0.5SH(98).pdf
FH28-40(20)SB-1SH(05)
FH28-40(20)SB-1SH(05)
Prenesi: FH28-40(20)SB-1SH(05).pdf
FH28-40(20)SB-1SH(98)
FH28-40(20)SB-1SH(98)
Prenesi: FH28-40(20)SB-1SH(98).pdf
FH28-15S-0.5SH(10)
FH28-15S-0.5SH(10)
Opis: CONN FFC BOTTOM 15POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH28-15S-0.5SH(10).pdf
FH28-40S-0.5SH(05)
FH28-40S-0.5SH(05)
Prenesi: FH28-40S-0.5SH(05).pdf
FH28-40S-0.5SH(76)
FH28-40S-0.5SH(76)
Opis: CONN FPC/FFC 40POS .5MM
Prenesi: FH28-40S-0.5SH(76).pdf
FH28-40S-0.5SH(07)
FH28-40S-0.5SH(07)
Prenesi: FH28-40S-0.5SH(07).pdf
FH28-40S-0.5SH(11)
FH28-40S-0.5SH(11)
Prenesi: FH28-40S-0.5SH(11).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika