FH28-50S-0.5SH(39)
HiroseHirose
FH28-50S-0.5SH(39) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH28-50S-0.5SH(39)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC/FFC 50POS .5MM
Podatkovni listi: FH28-50S-0.5SH(39).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH28-50S-0.5SH(39)
Številka dela FH28-50S-0.5SH(39) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC/FFC 50POS .5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89647 pcs Podatkovni list FH28-50S-0.5SH(39).pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH28 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 586-1801-2-39
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Rotary Lock
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material -
Barva ohišja - Višina nad ploščo 0.100" (2.54mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 50 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj -
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom Tip konca kabla Tabbed
Material aktuatorja - Barva aktuatorja -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH28-45S-0.5SH(05)
FH28-45S-0.5SH(05)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 107836 pcs
Prenesi: FH28-45S-0.5SH(05).pdf
RFQ
FH28-55S-0.5SH(11)
FH28-55S-0.5SH(11)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 55POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 72183 pcs
Prenesi: FH28-55S-0.5SH(11).pdf
RFQ
FH28-50S-0.5SH(98)
FH28-50S-0.5SH(98)
Opis: CONN FFC BOTTOM 50POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH28-50S-0.5SH(98).pdf
FH28-60(30)SB-1SH(05)
FH28-60(30)SB-1SH(05)
Opis: CONN FPC BOTTOM 60POS 1.00MM R/A
Prenesi: FH28-60(30)SB-1SH(05).pdf
FH28-50S-0.5SH(10)
FH28-50S-0.5SH(10)
Prenesi: FH28-50S-0.5SH(10).pdf
FH28-55S-0.5SH(98)
FH28-55S-0.5SH(98)
Prenesi: FH28-55S-0.5SH(98).pdf
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Prenesi: FH28-55S-0.5SH(05).pdf
Prenesi: FH28-45S-0.5SH(98).pdf
FH28-50S-0.5SH(05)
FH28-50S-0.5SH(05)
Prenesi: FH28-50S-0.5SH(05).pdf
FH28-50S-0.5SH(11)
FH28-50S-0.5SH(11)
Prenesi: FH28-50S-0.5SH(11).pdf
FH28-55S-0.5SH(10)
FH28-55S-0.5SH(10)