FH28B-50S-0.5SH(98)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH28B-50S-0.5SH(98)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC 50POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH28B-50S-0.5SH(98).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH28B-50S-0.5SH(98)
Številka dela FH28B-50S-0.5SH(98) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC 50POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44496 pcs Podatkovni list FH28B-50S-0.5SH(98).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija FH28 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 586-1840-4-98
delovna temperatura - Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material -
Barva ohišja - Višina nad ploščo -
Flat Flex Type - Lastnosti -
FFC, FCB Debelina - natančen opis 50 Position Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov - Tip konca kabla -
Material aktuatorja - Barva aktuatorja -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH28B-50S-0.5SH(05)
FH28B-50S-0.5SH(05)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC 50POS 0.50MM R/A