FH29B-40S-0.2SHW(99)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH29B-40S-0.2SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 40POS 0.20MM R/A
Podatkovni listi: FH29B-40S-0.2SHW(99).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH29B-40S-0.2SHW(99)
Številka dela FH29B-40S-0.2SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC BOTTOM 40POS 0.20MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25198 pcs Podatkovni list FH29B-40S-0.2SHW(99).pdf
Voltage Rating 40V Prekinitev Solder
Serija FH29B Višina tona 0.008" (0.20mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-0313-5-99
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.047" (1.20mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.20mm natančen opis 40 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.25A Kontaktni material Phosphor Bronze