FH33-32S-0.5SH(10)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH33-32S-0.5SH(10)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH33-32S-0.5SH(10).pdf2.FH33-32S-0.5SH(10).pdf3.FH33-32S-0.5SH(10).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH33-32S-0.5SH(10)
Številka dela FH33-32S-0.5SH(10) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH33 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 32 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon Barva ohišja -
Višina nad ploščo 0.047" (1.20mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 32 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A