FH33W-6S-0.5SH(99)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH33W-6S-0.5SH(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 6POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH33W-6S-0.5SH(99).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH33W-6S-0.5SH(99)
Številka dela FH33W-6S-0.5SH(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 6POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75027 pcs Podatkovni list FH33W-6S-0.5SH(99).pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH33W Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 6 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 HB Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.047" (1.20mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 6 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A