FH34S-34S-0.5SH(99)
HiroseHirose
FH34S-34S-0.5SH(99) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH34S-34S-0.5SH(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC TOP 34POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH34S-34S-0.5SH(99).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH34S-34S-0.5SH(99)
Številka dela FH34S-34S-0.5SH(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC TOP 34POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5275 pcs Podatkovni list FH34S-34S-0.5SH(99).pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH34S Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 34 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Funkcija zaklepanja Rotary Lock, Backlock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.039" (1.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 34 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze