FH34S-8S-0.5SH(10)
HiroseHirose
FH34S-8S-0.5SH(10) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH34S-8S-0.5SH(10)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC FPC TOP 8POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH34S-8S-0.5SH(10).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH34S-8S-0.5SH(10)
Številka dela FH34S-8S-0.5SH(10) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC FPC TOP 8POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5028 pcs Podatkovni list FH34S-8S-0.5SH(10).pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH34S Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena HFT08TR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 8
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.039" (1.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 8 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Top
Tip konca kabla Tapered Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Barva aktuatorja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH34S-4S-0.5SH(50)
FH34S-4S-0.5SH(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC FPC TOP 4POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 5819 pcs
Prenesi: FH34S-4S-0.5SH(50).pdf
RFQ
FH34S-8S-0.5SH(50)
FH34S-8S-0.5SH(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC FPC TOP 8POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 5265 pcs
Prenesi: FH34S-8S-0.5SH(50).pdf
RFQ
FH34SJ-11S-0.5SH(50)
FH34SJ-11S-0.5SH(50)
Opis: CONN FFC TOP 11POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH34SJ-11S-0.5SH(50).pdf
FH34SJ-11S-0.5SH(99)
FH34SJ-11S-0.5SH(99)
Prenesi: FH34SJ-11S-0.5SH(99).pdf
FH34S-7S-0.5SH(50)
FH34S-7S-0.5SH(50)
Opis: CONN FFC FPC TOP 7POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH34S-7S-0.5SH(50).pdf
FH34S-7S-0.5SH(99)
FH34S-7S-0.5SH(99)
Prenesi: FH34S-7S-0.5SH(99).pdf
FH34SJ-30S-0.5SH(99)
FH34SJ-30S-0.5SH(99)
Opis: CONN FFC TOP 30POS 0.50MM R/A