FH35RW-25S-0.3SHW(99)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH35RW-25S-0.3SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 25POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi: FH35RW-25S-0.3SHW(99).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH35RW-25S-0.3SHW(99)
Številka dela FH35RW-25S-0.3SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC BOTTOM 25POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4115 pcs Podatkovni list FH35RW-25S-0.3SHW(99).pdf
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH35 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Original-Reel® Druga imena H124652DKR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 25
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 HB
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Barva ohišja Gray
Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 25 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom
Tip konca kabla Tapered Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH35RW-25S-0.3SHW(50)
FH35RW-25S-0.3SHW(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC BOTTOM 25POS 0.30MM R/A
Na zalogi: 5167 pcs
Prenesi: FH35RW-25S-0.3SHW(50).pdf
RFQ
FH35W-21S-0.3SHW(99)
FH35W-21S-0.3SHW(99)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC TOP 21POS 0.30MM R/A