FH35W-31S-0.3SHW(99)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH35W-31S-0.3SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC TOP 31POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi: FH35W-31S-0.3SHW(99).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH35W-31S-0.3SHW(99)
Številka dela FH35W-31S-0.3SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC TOP 31POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5408 pcs Podatkovni list FH35W-31S-0.3SHW(99).pdf
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH35 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-1511-4-99
FH35W-31S-0.3SHW(99)-ND
H124653TR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 31
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 HB
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 31 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Top
Tip konca kabla Tapered Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Barva aktuatorja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH35W-25S-0.3SHW(99)
FH35W-25S-0.3SHW(99)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC TOP 25POS 0.30MM R/A
Na zalogi: 5246 pcs
Prenesi: FH35W-25S-0.3SHW(99).pdf
RFQ
FH35W-25S-0.3SHW(50)
FH35W-25S-0.3SHW(50)
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 5199 pcs
Prenesi: FH35W-25S-0.3SHW(50).pdf
RFQ
FH35W-35S-0.3SHW(50)
FH35W-35S-0.3SHW(50)
Opis: CONN FPC TOP 35POS 0.30MM R/A
Prenesi: FH35W-35S-0.3SHW(50).pdf
FH35W-31S-0.3SHW(50)
FH35W-31S-0.3SHW(50)
Opis: CONN FPC TOP 31POS 0.30MM R/A