FH36-35S-0.3SHW(50)
HiroseHirose
FH36-35S-0.3SHW(50) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH36-35S-0.3SHW(50)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 35POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH36-35S-0.3SHW(50).pdf2.FH36-35S-0.3SHW(50).pdf3.FH36-35S-0.3SHW(50).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH36-35S-0.3SHW(50)
Številka dela FH36-35S-0.3SHW(50) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC BOTTOM 35POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH36 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 35 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 10
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.039" (1.00mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 35 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino 19.7µin (0.50µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom
Tip konca kabla Tabbed Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH36-45S-0.3SHW(50)
FH36-45S-0.3SHW(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC BOTTOM 45POS 0.30MM R/A