FH40-45S-0.5SV(99)
HiroseHirose
FH40-45S-0.5SV(99) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH40-45S-0.5SV(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC VERT 45POS 0.50MM SMD
Podatkovni listi: FH40-45S-0.5SV(99).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH40-45S-0.5SV(99)
Številka dela FH40-45S-0.5SV(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC VERT 45POS 0.50MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29885 pcs Podatkovni list FH40-45S-0.5SV(99).pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH40 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-2101-8-99
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 45
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.228" (5.80mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti -
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 45 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Vertical, 1 Sided Tip konca kabla Tabbed
Material aktuatorja Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva aktuatorja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH40-45S-0.5SV
FH40-45S-0.5SV
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC VERT 45POS 0.50MM SMD