FH40-80S-0.5SV
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH40-80S-0.5SV
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC VERT 80POS 0.50MM SMD
Podatkovni listi: 1.FH40-80S-0.5SV.pdf2.FH40-80S-0.5SV.pdf3.FH40-80S-0.5SV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH40-80S-0.5SV
Številka dela FH40-80S-0.5SV Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC VERT 80POS 0.50MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH40 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-2103-3-00
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 80
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.228" (5.80mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti -
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 80 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino 2.00µin (0.051µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Vertical, 1 Sided Tip konca kabla Tabbed
Material aktuatorja Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva aktuatorja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH40-64S-0.5SV
FH40-64S-0.5SV
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC VERT 64POS 0.50MM SMD
Na zalogi: 38464 pcs
Prenesi: FH40-64S-0.5SV.pdf
RFQ
FH40-80(40)SB-1SV(99)
FH40-80(40)SB-1SV(99)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC VERT 80 POS 0.50MM SMD