FH43B-71S-0.2SHW(99)
HiroseHirose
FH43B-71S-0.2SHW(99) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH43B-71S-0.2SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 71POS 0.20MM R/A
Podatkovni listi: FH43B-71S-0.2SHW(99).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH43B-71S-0.2SHW(99)
Številka dela FH43B-71S-0.2SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC BOTTOM 71POS 0.20MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18232 pcs Podatkovni list FH43B-71S-0.2SHW(99).pdf
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH43B Višina tona 0.008" (0.20mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena H122011CT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 71
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.20mm natančen opis 71 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.2A Kontaktni material Phosphor Bronze