FH48-30S-0.5SV
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH48-30S-0.5SV
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC VERT 30POS 0.50MM
Podatkovni listi: 1.FH48-30S-0.5SV.pdf2.FH48-30S-0.5SV.pdf3.FH48-30S-0.5SV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH48-30S-0.5SV
Številka dela FH48-30S-0.5SV Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC VERT 30POS 0.50MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH48 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-3106-7-00
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 30
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Gray Višina nad ploščo 0.243" (6.18mm)
Flat Flex Type FFC Lastnosti Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 30 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze