FX10B-168P-SV2(83)
HiroseHirose
FX10B-168P-SV2(83) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX10B-168P-SV2(83)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 168POS W/O POST SMD
Podatkovni listi: 1.FX10B-168P-SV2(83).pdf2.FX10B-168P-SV2(83).pdf3.FX10B-168P-SV2(83).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX10B-168P-SV2(83)
Številka dela FX10B-168P-SV2(83) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 168POS W/O POST SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FunctionMax™ FX10 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 168 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Mated Stacking Heights 6mm
Višina nad ploščo 0.217" (5.50mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 168 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX10B-168P-SV1(91)
FX10B-168P-SV1(91)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HDR 168POS W/O POST SMD
Na zalogi: 26382 pcs
Prenesi: FX10B-168P-SV1(91).pdf
RFQ
FX10B-168P-SV1(85)
FX10B-168P-SV1(85)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 168POS W/O POST SMD