FX11A-80P/8-SV(91)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX11A-80P/8-SV(91)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 80POS 2.5MM
Podatkovni listi: FX11A-80P/8-SV(91).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX11A-80P/8-SV(91)
Številka dela FX11A-80P/8-SV(91) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 80POS 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38882 pcs Podatkovni list FX11A-80P/8-SV(91).pdf
Serija FX11 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 573-0503-2-91
Število vrstic 2 Število pozicij 80
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 2.5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.084" (2.13mm)
Lastnosti Board Guide, Ground Plate, Solder Retention natančen opis 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX11A-80P/8-SV0.5(92)
FX11A-80P/8-SV0.5(92)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Na zalogi: 36315 pcs
Prenesi: FX11A-80P/8-SV0.5(92).pdf
RFQ
FX11A-80P-SV0.5(22)
FX11A-80P-SV0.5(22)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Na zalogi: 53148 pcs
Prenesi: FX11A-80P-SV0.5(22).pdf
RFQ
FX11A-80P/8-SV(92)
FX11A-80P/8-SV(92)
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM