FX11B-80S-SV(21)
pregled izdelka
Številka dela: FX11B-80S-SV(21)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 80POS 2.5MM
Podatkovni listi: 1.FX11B-80S-SV(21).pdf2.FX11B-80S-SV(21).pdf3.FX11B-80S-SV(21).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX11B-80S-SV(21)
Številka dela FX11B-80S-SV(21) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 80POS 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FX11 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 573-0758-3-21
Število vrstic 2 Število pozicij 80
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 2.5mm, 3mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.083" (2.10mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 80 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Podobni izdelki
FX11L
FX11L
Proizvajalci: TPI (Test Products International)
Opis: LIQUID IMMERSION PROBE
Na zalogi: 2732 pcs
Prenesi: FX11L.pdf
RFQ
FX11B-80S/8-SV(91)
FX11B-80S/8-SV(91)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 80POS 2.5MM
Na zalogi: 35944 pcs
Prenesi: FX11B-80S/8-SV(91).pdf
RFQ
FX11B-80S/8-SV(71)
FX11B-80S/8-SV(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 80POS 2.5MM