FX11LA-60P/6-SV
HiroseHirose
FX11LA-60P/6-SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX11LA-60P/6-SV
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 60POS W/POSTS SMD
Podatkovni listi: FX11LA-60P/6-SV.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FX11LA-60P/6-SV
Številka dela FX11LA-60P/6-SV Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 60POS W/POSTS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5834 pcs Podatkovni list FX11LA-60P/6-SV.pdf
Serija FX11 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tray Druga imena *FX11LA-60P/6-SV
H2517
Število vrstic 2 Število pozicij 60
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 2mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.075" (1.90mm) Lastnosti Board Guide, Ground Plate, Solder Retention
natančen opis 60 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX11LA-60P/6-SV(92)
FX11LA-60P/6-SV(92)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 60POS W/POSTS SMD
Na zalogi: 40284 pcs
Prenesi: FX11LA-60P/6-SV(92).pdf
RFQ
FX11LA-60S/6-SV(71)
FX11LA-60S/6-SV(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 60POS W/POSTS SMD
Na zalogi: 32431 pcs
Prenesi: FX11LA-60S/6-SV(71).pdf
RFQ
FX11LA-60P/6-SV(71)
FX11LA-60P/6-SV(71)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 60POS W/POSTS SMD
Prenesi: FX11LA-60P/6-SV(71).pdf
FX11LA-140S-SV(22)
FX11LA-140S-SV(22)
Opis: CONN RECEPT 140POS W/POSTS SMD
Prenesi: FX11LA-140S-SV(22).pdf
FX11LA-60P/6-SV(91)
FX11LA-60P/6-SV(91)
Prenesi: FX11LA-60P/6-SV(91).pdf
FX11LA-140P-SV
FX11LA-140P-SV
Opis: CONN HEADER 140POS W/POSTS SMD
Prenesi: FX11LA-140P-SV.pdf
FX11LA-60S/6-SV(91)
FX11LA-60S/6-SV(91)
Prenesi: FX11LA-60S/6-SV(91).pdf
FX11LA-60S/6-SV
FX11LA-60S/6-SV
Prenesi: FX11LA-60S/6-SV.pdf
FX11LA-140P-SV(21)
FX11LA-140P-SV(21)
Opis: CONN HDR 140POS W/POSTS SMD
Prenesi: FX11LA-140P-SV(21).pdf
FX11LA-140P-SV(22)
FX11LA-140P-SV(22)
Prenesi: FX11LA-140P-SV(22).pdf
FX11LA-140S-SV(21)
FX11LA-140S-SV(21)
Prenesi: FX11LA-140S-SV(21).pdf
FX11LA-140S-SV
FX11LA-140S-SV
Prenesi: FX11LA-140S-SV.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika