FX11LA-80P/8-SV(92)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX11LA-80P/8-SV(92)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 80POS W/POSTS SMD
Podatkovni listi: 1.FX11LA-80P/8-SV(92).pdf2.FX11LA-80P/8-SV(92).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX11LA-80P/8-SV(92)
Številka dela FX11LA-80P/8-SV(92) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 80POS W/POSTS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30892 pcs Podatkovni list 1.FX11LA-80P/8-SV(92).pdf2.FX11LA-80P/8-SV(92).pdf
Serija FX11 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Original-Reel® Druga imena H125775DKR
Število vrstic 2 Število pozicij 80
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 2mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.075" (1.90mm)
Lastnosti Board Guide, Ground Plate, Solder Retention natančen opis 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX11LA-80P/8-SV(91)
FX11LA-80P/8-SV(91)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 80POS SMD