FX18-140P-0.8SV
HiroseHirose
FX18-140P-0.8SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX18-140P-0.8SV
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 140POS 0.8MM
Podatkovni listi: FX18-140P-0.8SV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX18-140P-0.8SV
Številka dela FX18-140P-0.8SV Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 140POS 0.8MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18545 pcs Podatkovni list FX18-140P-0.8SV.pdf
Serija FunctionMax™ FX18 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tray Druga imena 579-0021-0-00
FX18-140P-0.8SV-ND
H123312
Število vrstic 2 Število pozicij 140
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 15mm, 20mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.341" (8.65mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 140 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold