FX2-80P-1.27DSL(71)
HiroseHirose
FX2-80P-1.27DSL(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX2-80P-1.27DSL(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER R/A 80POS 1.27MM
Podatkovni listi: 1.FX2-80P-1.27DSL(71).pdf2.FX2-80P-1.27DSL(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX2-80P-1.27DSL(71)
Številka dela FX2-80P-1.27DSL(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER R/A 80POS 1.27MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18209 pcs Podatkovni list 1.FX2-80P-1.27DSL(71).pdf2.FX2-80P-1.27DSL(71).pdf
Serija * Druga imena FX2-80P-1.27DSL(71)-ND
H123343
Q4822437
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Position Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX2-68S-1.27SVL(71)
FX2-68S-1.27SVL(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKET RA 68POS 1.27MM
Na zalogi: 18469 pcs
Prenesi: FX2-68S-1.27SVL(71).pdf
RFQ
FX2-80P-1.27SVL(71)
FX2-80P-1.27SVL(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 80POS 1.27MM
Na zalogi: 18742 pcs
Prenesi: FX2-80P-1.27SVL(71).pdf
RFQ
FX2-80P-1.27SVL(95)
FX2-80P-1.27SVL(95)
Opis: CONN HDR 80POS 1.27MM