FX23-100P-0.5SV20
HiroseHirose
FX23-100P-0.5SV20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX23-100P-0.5SV20
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 0.5MM 100POS SMD
Podatkovni listi: 1.FX23-100P-0.5SV20.pdf2.FX23-100P-0.5SV20.pdf3.FX23-100P-0.5SV20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX23-100P-0.5SV20
Številka dela FX23-100P-0.5SV20 Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 0.5MM 100POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FunctionMax™ FX23 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tray Druga imena FX23-100P-0.5SV20-ND
H125038
Število vrstic 2 Število pozicij 104 (100 + 4 Power)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 20mm, 30mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.703" (17.85mm)