FX2CA1-80P-1.27DSA
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX2CA1-80P-1.27DSA
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
Podatkovni listi: FX2CA1-80P-1.27DSA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FX2CA1-80P-1.27DSA
Številka dela FX2CA1-80P-1.27DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4586 pcs Podatkovni list FX2CA1-80P-1.27DSA.pdf
Serija * Druga imena *FX2CA1-80P-1.27DSA
H4421
natančen opis Position Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX2CA2-100S-1.27DSA
FX2CA2-100S-1.27DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT VERT 100POS 1.27MM
Na zalogi: 4066 pcs
Prenesi: FX2CA2-100S-1.27DSA.pdf
RFQ
FX2CA1-60P-1.27DSAL(71)
FX2CA1-60P-1.27DSAL(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 60POS 1.27MM
Na zalogi: 17745 pcs
Prenesi: FX2CA1-60P-1.27DSAL(71).pdf
RFQ
FX2CA1-80P-1.27DSAL(71)
FX2CA1-80P-1.27DSAL(71)
Opis: CONN HDR 80POS 1.27MM
Prenesi: FX2CA1-80P-1.27DSAL(71).pdf
FX2CA2-100P-1.27DSA(71)
FX2CA2-100P-1.27DSA(71)
Opis: CONN HEADER VERT 100POS 1.27MM
Prenesi: FX2CA2-100P-1.27DSA(71).pdf
FX2CA1-60P-1.27DSA
FX2CA1-60P-1.27DSA
Opis: CONN HEADER VERT 60POS 1.27MM
Prenesi: FX2CA1-60P-1.27DSA.pdf
FX2CA1-80P-1.27DSA(71)
FX2CA1-80P-1.27DSA(71)
Opis: CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
Prenesi: FX2CA1-80P-1.27DSA(71).pdf
FX2CA1-68P-1.27DSAL(71)
FX2CA1-68P-1.27DSAL(71)
Opis: CONN HDR 68POS 1.27MM
Prenesi: FX2CA1-68P-1.27DSAL(71).pdf
FX2CA1-68P-1.27DSA(71)
FX2CA1-68P-1.27DSA(71)
Opis: CONN HEADER VERT 68POS 1.27MM