FX2CA2-40P-1.27DSA
HiroseHirose
FX2CA2-40P-1.27DSA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX2CA2-40P-1.27DSA
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER VERT 40POS 1.27MM
Podatkovni listi: FX2CA2-40P-1.27DSA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FX2CA2-40P-1.27DSA
Številka dela FX2CA2-40P-1.27DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER VERT 40POS 1.27MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5374 pcs Podatkovni list FX2CA2-40P-1.27DSA.pdf
Serija * Druga imena *FX2CA2-40P-1.27DSA
H4434
natančen opis Position Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX2CA2-32P-1.27DSA(71)
FX2CA2-32P-1.27DSA(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER VERT 32POS 1.27MM
Na zalogi: 34233 pcs
Prenesi: FX2CA2-32P-1.27DSA(71).pdf
RFQ
FX2CA2-40P-1.27DSAL(71)
FX2CA2-40P-1.27DSAL(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER VERT 40POS 1.27MM
Na zalogi: 22914 pcs
Prenesi: FX2CA2-40P-1.27DSAL(71).pdf
RFQ
FX2CA2-40P-1.27DSA(71)
FX2CA2-40P-1.27DSA(71)