FX30B-3P-7.62DSA20
HiroseHirose
FX30B-3P-7.62DSA20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX30B-3P-7.62DSA20
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 3POS PCB VERT
Podatkovni listi: 1.FX30B-3P-7.62DSA20.pdf2.FX30B-3P-7.62DSA20.pdf3.FX30B-3P-7.62DSA20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX30B-3P-7.62DSA20
Številka dela FX30B-3P-7.62DSA20 Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 3POS PCB VERT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Shrouded - 2 Wall
Serija FunctionMax™ FX30B Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.300" (7.62mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena H124997
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 20mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.559" (14.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide, Board Lock Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 3 position 0.300" (7.62mm) Trenutna ocena 15A
Vrsta kontakta Male Blade Kontaktiraj obliko Rectangular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post 39.4µin (1.00µm)
Končna debelina - parjenje 3.90µin (0.099µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX30B-3P-3.81DSA30
FX30B-3P-3.81DSA30
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 3POS PCB VERT
Na zalogi: 24896 pcs
Prenesi: FX30B-3P-3.81DSA30.pdf
RFQ
FX30B-2S-7.62DSA
FX30B-2S-7.62DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 2POS PCB VERT
Na zalogi: 40659 pcs
Prenesi: FX30B-2S-7.62DSA.pdf
RFQ
FX30B-3P-7.62DS
FX30B-3P-7.62DS
Opis: CONN HEADER 3POS PCB R/A