FX4A1-20P-1.27SV(99)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX4A1-20P-1.27SV(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 20POS 1.27MM
Podatkovni listi: FX4A1-20P-1.27SV(99).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX4A1-20P-1.27SV(99)
Številka dela FX4A1-20P-1.27SV(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 20POS 1.27MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20439 pcs Podatkovni list FX4A1-20P-1.27SV(99).pdf
Serija FX4 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tray Druga imena 574-0411-2-99
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.197" (5.00mm)
Lastnosti - natančen opis 20 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 8.00µin (0.203µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX4A2-20S-1.27SV(99)
FX4A2-20S-1.27SV(99)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 20POS 1.27MM
Na zalogi: 14422 pcs
Prenesi: FX4A2-20S-1.27SV(99).pdf
RFQ
FX4B1-32P-1.27SV(71)
FX4B1-32P-1.27SV(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 32POS 1.27MM